Inteligentní domácnost

Domácnosti 21. Století...

1

Žaluzie

Automatické ovládání žaluzií v závislosti na okolním světle nebo na denní dobu. Samozřejmostí je zahrnutí žaluzií do komplexních scén, které jsou spouštěny vypínačem, smartphonem/tabletem nebo časovačem.

Cenová kalkulace
2

Světla

Ovládejte všechna světla přes smartphone/tablet. Neomezené možnosti scén, které jsou zapínány vypínačem, smartphonem/tabletem nebo časovačem. Do scén mohou být samozřejmě zapojeny i jiná zařízení např. žaluzie či spotřebiče. Například scéna TV může vypadat takto: Světla ztmavená + žaluzie staženy na 50% + zapnutí domácího kina.

Cenová kalkulace
3

Ovládání Audio/Video zařízení

Ovládejte jakékoliv audio/video zařízení, které je ovladatelné klasickým dálkovým ovladačem, smartphonem/tabletem. Inteligentní systém se naučí příkazy dálkového ovladače a pomocí vysílače ovládá příslušné zařízení. Všechny tyto funkce mohou být samozřejmě zařazeny do komplexních scén.

Cenová kalkulace
4

Ovládání topení

Ovládejte teplotu v místnostech nejenom termostaty, ale také na dálku smartphonem/tabletem nebo PC. Samozřejmostí je automatizace nastavení teplot podle denní doby a venkovní teploty k maximálnímu zefektivnění spotřeby energie a zlepšenému komfortu obyvatele. K inteligentnímu systému se dají připojit klasické radiátory, podlahové topení či tepelné rohože.

Cenová kalkulace
5

Funkce na míru

Kromě základních funkcí není pro systém domácí automatizace problém nakonfigurovat specifické funkce, které mohou zahrnovat dálkové ovládání vany, sauny, ovládání a přehrávání různých zdrojů multimédií v místnostech, odemykání vstupních dveří dle otisků prstů atd.

Cenová kalkulace
6

Bezpečnost

Inteligentní systém může být napojen na bezpečnostní kamerový systém, takže obrazy z kamer jsou dostupné z smartphonu/tabletu kdekoliv. Dům či byt může být zastřežen na dálku a zprávy o stavu bezpečnostního systému posílány na smartphone/tablet. Systém inteligentní dveřní komunikace umožňuje přesměrování hovorů na smartphone/tablet pokud nikdo není doma.

Cenová kalkulace

Vzhledem k rostoucí poptávce po domácí automatizaci a inteligentních domácnostech jsme zařadili inteligentní elektroinstalace do našeho produktového portfolia. Inteligentní elektroinstalace poskytuje komfort tím, že umožňuje uživatelům ovládat osvětlení, topení, žaluzie a jiné elektrické vybavení zařízením, jako jsou smartphony, tablety nebo PC. Systém domácí automatizace také umožňuje vytvářet neomezené množství a variací komplexních scén. Správa spotřeby energií, ovládání topení, systém multi-room audio, dveřní komunikace nebo inteligentní vana, která kontroluje teplotu a hladinu vody na dálku, je výčet pouze několika příkladů toho, co dnes systémy domácí automatizace dokáží. Moderní systémy domácí automatizace také významně zlepšují energetickou účinnost domů a bytů, kvůli inteligentní regulaci teploty a žaluzií.

S cílem poskytnout co nejvíce funkcí a nejvyšší možnou spolehlivost jsme se rozhodli spolupracovat s firmou automationNEXT, která je výrobcem a vývojářem .next systému, který je vyvíjen od roku 2002 a je používán v mnoha objektech jak v privátní tak průmyslové sféře. Jsme hrdí na to být výhradním dodavatelem a integrátorem automationNEXT produktů v České republice.

Jsme si vědomi možností, které tato technologie poskytuje, a jsme rádi, že můžeme být součástí budování domů a bytů budoucnosti.

Poskytujeme

  • Kompletní návrh systému
  • Optimalizace funkcí a komplexních scén
  • Kompletní konfigurace systému
  • Školení uživatelů
  • Kompletní instalace systému domácí automatizace
  • Podpora a údržba systému
  • Vytvoření projektu elektroinstalace
  • Školení systémových integrátorů

Kontaktujte nás!

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně našich produktů, technických řešení či firmy. Rádi Vám pomůžeme.
Jméno:
E-mail:
Zpráva:

Výhody TEMO
1.

Návrh

Provedeme návrh kompletního řešení.

2.

Projekt

Zajistíme veškeré projektové práce.

3.

Realizace

Provedeme kompletní realizaci, s vyjednáním všech potřebných povolení atd.

4.

Servis

Zajistíme kompletní servis.